Для отримання товару наші клієнти можуть скористатися послугами доставки транспортної компанії «Нова пошта». Форма розрахунку між покупцем і продавцем - накладений платіж. Таким чином, клієнт оплачує товар вже під час його отримання у відділенні «Нової пошти».

Також покупець оплачує вартість доставки посилки, згідно з тарифами, розміщеними на сайті «Нової пошти»:

http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ua

Зверніть Вашу увагу!

Зброю, бойові припаси, спеціальні засоби, порох, капсульовані гільзи і капсулі, відправляти заборонено.

Такий товар Ви можете придбати тільки в роздрібному магазині стрілецького тиру ART Bullet, розташованого за адресою: м Київ, вул. Курнатовського, 20 А.

Способи оплати:

Ми пропонуємо нашим покупцям скористатися різними формами оплати товару:

- накладений платіж у відділенні «Нової пошти»: оплата тільки після перевірки посилки, враховуйте також вартість доставки;

- готівковий розрахунок безпосередньо в роздрібному магазині;

- безготівковий розрахунок: переказ коштів на рахунок стрілецького тиру ART Bullet після оформлення замовлення (оплата передбачена в будь-якому банківському відділенні);

- сервіс онлайн-платежів LigPay.

Онлайн-замовлення:

Оформити замовлення в онлайн-режимі Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Придбання товару за номером телефону – 0 800 500 919 передбачено з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

Після оформлення замовлення на сайті, для його підтвердження та уточнення інформації для відправки товару, з Вами зв'яжеться менеджер за вказаним номером телефону або e-mail-адресою.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)