Чинна програма лояльності прийнята ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» для всіх дійсних членів ГО «ССК «Охоронний – Холдінг» (згідно укладеного між організаціями  Меморандуму та інших осіб, які пред'явили випущені ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» карти, сертифікати, купони, листівки в період дії відповідної програми лояльності .
Став учасником програми лояльності, відвідувачі отримують знижки на послуги і товари ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».

1. Загальні положення
1.1 ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» спільно з ГО «ССК «Охоронний –Холдінг» (на підставі Меморандуму) на базі існуючого Тиру створює умовний «Клуб любителів стрільби» (надалі - Клуб), членами якого автоматично стають особи, які надали заяви про вступ до Клубу. 
1.2 ТОВ ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» надає привілеї (знижки на свої послуги і товари) учасникам Клубу відповідно до чинної програми лояльності.
1.3 Програма лояльності надає її учасникам зменшення вартості послуг і представлених товарів Клубу в рамках затверджених знижок.
1.4 Мета проведення програми лояльності:
- Об’єднання любителів, спортсменів, тренерів, суддів, інших фахівців зі стрілецького спорту, з метою сприяння пропаганди здорового, активного способу життя, розвитку сучасних стрілецьких видів спорту та інших стрілецьких дисциплін і напрямків в Україні, а також впровадження сучасних та ефективних методів в систему підготовки спортсменів та організацію змагань зі стрілецьких видів спорту.
- Залучення клієнтів до послуг тиру;
- Збільшення клієнтської бази за рахунок цінової політики на послуги і товари 
ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»;
- Мотивація клієнтів на поширення обсягу і видів послуг і товарів, запропонованих ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»;
- Рекламне інформування населення про послуги і діяльність ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».
1.4. Особи, які беруть участь у програмі лояльності (далі - «Учасники програми»), тим самим висловлюють свою згоду на отримання на надані ними контактні дані смс-повідомлень і електронних відправлень з інформацією про стрілецький тир і магазин, рекламні та спеціальні пропозиції, акції, призові розіграши, а також іншої інформації про діяльність ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ». Учасник програми має право в будь-який час відмовитися від отримання розсилки, звернувшись письмово або електронною поштою до Адміністрації.
1.5. Послуги Тиру надаються в тому числі з користуванням:
- вогнепальною зброєю – особам, які мають дозвіл МВС України на право володіння і носіння мисливської вогнепальної зброї або спецзасобів для відстрілу патронів несмертельної дії,
- стрілецько-спортивною зброєю - особам у віці від 14 років, які є членами спортивно-стрілецьких товариств/організацій, або бажаючим стати членом ГО «ССК «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».
Передбачено використання власної зброї (якщо Ви маєте дозвіл, відповідно до положень чинного законодавства) або зброї, наданої у ГО «ССК «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».
Вступ в члени клубу означає одночасну згоду особи з правилами участі в програмах лояльності.
2. Види привілей
2.1. Учасником програми лояльності може стати Клієнт, який виповнив умови Програми лояльності та отримав відповідну карту (далі - «Клубна карта»), так і інші особи, які пред'явили карти компаній-партнерів ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» (далі - «Партнерські карти»), рекламні купони, листівки (далі - «Гостьові купони»), посвідчення, зазначені в цій Програмі, або поширювані ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» подарункові сертифікати на послуги тиру та магазину.
2.2. Застосовувані ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» програми лояльності (види карт, статуси клієнтів, розміри знижок і т.п.) затверджуються наказами директора ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ». Знижки не поширюються на товари і послуги за спеціальними цінами, а також товари і послуги з обмеженою знижкою, якщо інше не передбачено умовами проведених Клубом акцій.
2.3 Клубні карти:
2.3.1. Клубні карти видаються ТОВ ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» тільки членам Клубу. Обов'язковою умовою отримання Клубної карти є заповнення і підписання відвідувачем Клубу заяви про вступ до Клубу, а також при умові надання документа, що посвідчує особу.  
2.3.2. Підписуючи заяву про вступ до Клубу, кожен Учасник програми тим самим підтверджує свою згоду на використання, обробку та зберігання Клубом наданої персональної інформації Учасника (персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних») в маркетингових і / або рекламних цілях, методами, що не порушують чинне законодавство України.. ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» не надає жодної персональної інформації про клієнтів третім особам (за винятком підстав, передбачених чинним законодавством).
2.3.3. У разі зазначення в заяві неправдивих (неточних) відомостей про себе, а також при несвоєчасному повідомленні Клубу про зміну своїх даних, Учасник програми самостійно несе відповідальність щодо можливого виникнення будь-яких негативних наслідків, пов'язаних з неправильними відомостями.
Правила користування Клубними картами:
2.3.4.1. Клубні карти є власністю ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» і видаються тільки особам, які вступили в члени Клубу. 
2.3.4.2. Знижка по карті діятиме з моменту її отримання членом Клубу. Термін дії Клубної карти не обмежений.
2.3.4.3. Заміна Клубної карти одного виду або статусу на іншу проводиться Клубом безоплатно після досягнення членом Клубу показників для отримання наступного статусу згідно із програмою лояльності.
2.3.4.4. Передача Клубної карти від її власника третім особам заборонена. При виявленні такого факту, Клубна карта вилучається адміністратором Клубу і може бути повернута її власнику тільки за рішенням директора ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».
2.3.4.5. Знижка по карті надається тільки при пред'явленні карти особою, на ім'я якого вона оформлена. Співробітники Клубу можуть попросити власника карти пред'явити документ, що засвідчує особу. У разі відсутності такого документа або при розбіжності імен власника карти в його документі і Клубної карті - співробітник Клубу має право відмовити в наданні знижки і вилучити карту з обігу. При розбіжності даних, зазначених у документі, що посвідчує особу, з даними зазначеними в заяві Учасника програми, Клубна карта з накопиченими на ній знижками - не відновлюється.
2.3.4.6. Клуб має право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення власника Клубної карти анулювати карту, якщо:
- Клубна карта не використовується її власником понад 12 (дванадцяти) місяців поспіль;
- власник Клубної карти порушує правила використання карти і / або участі в програмі лояльності;
- у разі надходження письмової заяви від Учасника програми про відкликання ним згоди на використання його персональних даних - з дати наступної за днем отримання такої заяви, якщо в заяві не було зазначено більш пізній термін.
2.3.4.7. У разі втрати Клубної карти, члену Клубу необхідно в найкоротші терміни повідомити про це Адміністрацію Клубу за номером телефону 0800-500-919 або на ел.адресу: info@artbullet.com.ua
Відновлення та видача нової Клубної картки замість втраченої або пошкодженої - 300 (триста) гривень 00 коп. Карта відновлюється при пред'явленні членом Клубу документа, що посвідчує його особу. Загублена або ушкоджена карта блокується, загальна кількість пострілів або інших послуг Клубу, накопичених на попередній карті, переносяться на нову видану Клубом карту.
3. Види і статуси Клубних карт. Клубна картка
3.1. Клубна картка (Бонусний Рахунок Учасника) - умовний накопичувальний рахунок, що відкривається Організатором ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в своїй інформаційній системі на ім'я Учасника – отримувача картки, відповідно до цих Правил. Ім'я Учасника заноситься в систему на підставі даних, які повідомив Учасник. Обліковою одиницею рахунку є Бонус. Бонуси нараховуються на Рахунок Учасника при покупках в тирі,  магазині, а також під час проведення акцій і спеціальних пропозицій. Після отримання достатньої кількості балів, учасник програми лояльності отримує відповідну знижку, затверджену ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»:
- ART BULLET START 5 % 
Знижка присвоюється учаснику на наступний період при умовах, що клієнт накопичив бонуси та витратив кошти на послуги або товари в ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в розмірі 2 500 грн.
- ART BULLET BASIK 7 % 
Знижка присвоюється учаснику на наступний період при умовах, що клієнт накопичив бонуси та витратив кошти на послуги або товари в ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в розмірі    5 000 грн.
- ART BULLET MASTER 10 % 
Знижка присвоюється учаснику на наступний період при умовах, що клієнт накопичив бонуси та витратив кошти на послуги або товари в ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в розмірі    15 000 грн.
- ART BULLET EXPERT 15%
Знижка присвоюється учаснику на наступний період при умовах, що клієнт накопичив бонуси та витратив кошти на послуги або товари в ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в розмірі    30 000 грн.
- Після переходу від однієї бонусної картки до наступної, попередня картка передається адміністратору та знищується. Знижки не сумуються.
3.2.  Подарункові сертифікати
Подарунковий сертифікат ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» - пластикова або електронна карта, що засвідчує право її пред'явника одноразово вибрати і отримати будь-яку послугу, або товар з асортименту ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на суму її номіналу. Подарунковий сертифікат має вигляд карти, на яку нанесений її індивідуальний код.
3.2.1.  ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» пропонує своїм  клієнтам подарункові сертифікати номіналом:
 • 250 гривень (двісті п'ятдесят грн.),
 • 500 гривень (п'ятсот грн.),
 • 1000 гривень (одна тисяча грн.),
 • 2500 гривень (дві тисячі п'ятсот грн.),
 • 5000 гривень (п'ять тисяч грн.).
3.2.2. Термін дії подарункового сертифіката ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» становить 3 місяці з моменту його придбання. Після закінчення терміну дії подарунковий сертифікат стає недійсним, сплачені за нього кошти не повертаються.
3.2.3. Розрахунки подарунковими сертифікатами:
 • подарунковий сертифікат використовується при отриманні послуги або товару тільки один раз, незалежно від розміру його номіналу;
 • Якщо ціна обраних послуг або товару (товарів) нижче номіналу подарункового сертифіката, залишок коштами не виплачується;
 • Якщо ціна обраних послуг або товару (товарів) вище номіналу подарункового сертифіката, пред'явник повинен самостійно доплатити решту суми за цінами, чинними на день використання послуг (придбання товару);
 • Допускається підсумовування номіналів декількох подарункових сертифікатів;
 • подарунковий сертифікат обміну та поверненню не підлягає - сплачені за нього кошти не повертаються;
 • подарунковий сертифікат після застосування та оплати за послуги або товар  вилучається у пред'явника;
 • Подарунковий сертифікат є обов’язковий до пред’явлення - в разі втрати не блокується і не відновлюється.
 • Подарунковий Сертифікат сертифікат не підлягає обміну в грошовому еквіваленті і поверненню.
3.2.4 При поверненні товару, отриманого за подарунковий сертифікат, сума його номіналу не виплачується - можливий обмін на інший товар або отримання нового Подарункового Сертифікату рівнозначного номіналу, раніше придбаного товару.
ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» не несе відповідальності за несанкціоноване використання подарункового сертифіката, оскільки він є представницьким і не вимагає посвідчення особи Власника Подарункового сертифіката.
3.2.5 Отримання і використання подарункового сертифіката означає безумовну згоду Пред’явника подарункового сертифіката з цими Правилами. Одержувач зобов'язується при передачі подарункового сертифіката Пред'явнику ознайомити його з цими Правилами.
3.2.6 Ці Правила можуть бути змінені ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в односторонньому порядку без попереднього повідомлення пред'явника подарункових сертифікатів, шляхом розміщення відповідних змін на сайті: artbullet.com.ua
3.3.. Персональні знижки.
Клуб надає знижки, встановлені Наказом Директора ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на послуги і товари Клубу:
3.3.1. «Студентська» - надається за пред'явленням відповідного посвідчення.
3.3.2. «Партнерська» - надається співробітникам силових і відомчих структур - за пред'явленням ними посвідчення відповідної організації,  а також організаціям-партнерам Клубу за пред'явленням партнерської карти і / або укладення партнерського договору.
3.3.3 «Корпоративна» - надається співробітникам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» і співробітникам інших компаній-партнерів за пред'явленням відповідного документа, що підтверджує роботу в партнерській компанії.
3.3.4 «VIP» - знижки особливим VIP-гостям, за розпорядженням директора ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»
3.4.. Святкові знижки:
Клуб надає святкові знижки, встановлені ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на послуги і товари Клубу:
3.4.1. «День народження» - надається клієнтам ТОВ» ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в день їх народження і діють протягом 7 днів після їх дня народження - за пред'явленням паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (для осіб, молодше 14 років).
3.4.2. «Чорна п'ятниця» - надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в день проведення Клубом акції« Чорна п'ятниця ».
3.4.3. «День закоханих» - надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в день проведення Клубом акції 14 лютого. Діє Щорічно і тільки один день – 14-го лютого.
3.4.4. «Новорічні свята» - надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» в день проведення Клубом акції.
3.4.5. «День Народження» ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» - надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на усі товари і послуги Клубу, оплачених ними в день 17 липня. Діє щорічно і тільки один день. 
3.4.6. «День збройних сил України» - 6 грудня надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на усі товари і послуги Клубу, оплачених ними в день 6 грудня. Діє щорічно і тільки один день. 3.4.7. «День Національної гвардії України» – 26 березня надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на усі товари і послуги Клубу, оплачених ними в день 26 березня. Діє щорічно. 
3.4.8 «День національної поліції» – 4 липня надається клієнтам ТОВ «ЦССП «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на усі товари і послуги Клубу, оплачених ними в день 4 липня. Діє щорічно тільки один день. 

Знижки не поширюються на товари і послуги за спеціальними цінами і товари, і послуги з обмеженою знижкою, якщо інше не передбачено умовами проведених стрілецьким тиром акцій. Знижки за кількома статусами клієнта, в тому числі з одночасним пред'явленням Клубної карти, не підсумовуються і надаються тільки за знижкою великого розміру.