ГАРАНТІЯ

Гарантійний термін - встановлений час, протягом якого виробник / продавець зобов'язується замінити товар неналежної якості, безкоштовно відремонтувати або ж повернути гроші покупцеві.

Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», гарантійний термін – 14 днів. Однак, виробники товару мають право продовжувати його тривалість до 24-х місяців.

Гарантія не поширюється на товар з механічними пошкодженнями, що виникли в результаті порушення правил експлуатації, некваліфікованого обслуговування або неякісного ремонту.

Умови повернення товару належної якості:

Термін обміну товару регламентується чинним законодавством України, а також Законом України «Про захист прав споживачів», а також індивідуальним гарантійним терміном, встановленим виробником.

При поверненні / обміну товару, обов’язковим є збереження належного товарного вигляду продукції і наявність фіскального касового чека.

Для повернення грошових коштів, покупець звертається в роздрібний магазин стрілецького тиру ART Bullet, розташований за адресою: м Київ, вул. Курнатовського, 20 А.

Із собою необхідно взяти паспорт громадянина України та придбаний товар.

Термін повернення грошей покупцеві:

- день у день: коли покупець звернувся в магазин;

- протягом 7 днів після звернення в магазин.

Для зручності, передбачено два варіанти повернення грошей: готівкою або на переказ на банківську карту.